Cool Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


make friends and have fun :)
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Barfa mica nu strica :D :">

In jos 
+2
adutza
anâ
6 participanți
AutorMesaj
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyVin Feb 08, 2008 4:00 am

hai sa barfim :"> incep ieu...deci..vreau sa vorbim despre fetele care asculta manele..mad mi se par insuportabile...adika fratele meu...cand mergi pe strada tresa ascultzi manele...ca fetele alea nu au casti la tel...shi merg asha pe strada..:-w cu maneaua la maxxim :-@
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: ...   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyVin Feb 08, 2008 4:12 am

Mda...ele cred k sunt mari shmechere...am intalnit eu asemenea specimene,..am prin cl ktziva manelari ~X( ...da...bn makr k nu asc in timpul sc...cele kre nu au cashti...ma sh terorizeaza..adik...na..totushi..ar putea sa asc akas dak vor...faza e k m-ar deranja sh dak ar asculta altcv..adik pe strada nu e prea tare..sa lashi mel aceea sa mearga degeaba.. totushi...mi se pare o porcarie :D
Sus In jos
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptySam Mai 31, 2008 1:31 am

da stai sa vezi k merg pe strada cu frezele alea d tot hamahau' shi is imbracati super naspa shi se mai cred shi cn shtie ce Surprised Laughing Laughing deci looooool.....lauching pe jos adika cn se cred....shi lumea se uita la ei k la mashini straine da ei cred k ii d bn Laughing lauching pe jos thoamneeeee
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: da   Barfa mica nu strica :D :"> EmptySam Mai 31, 2008 4:27 am

mda ... Smile) shteo cunosc Smile) fta
ma enerveaza manelarii adik se cred atat de grozavi=)) sh ai dreptate.. cum se imbraca Smile) iti vine plansu Smile) cand ii vezi.. sincer sunt cam tuti ei lauching pe jos da na :-J
Sus In jos
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptySam Mai 31, 2008 9:11 am

da cel mai de kkt d ras e k e faza k ei se cred nush ce mare hamaha
lauching pe jos)))))
de asta zic eu k is tuti
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
Digital kiss
New member
New member
Digital kiss


Numarul mesajelor : 38
Location : Gucci
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/06/2008

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyDum Iul 13, 2008 2:33 am

omg,beep manele:|
nu e stil de muzica, ci poluare sonica:)
Sus In jos
Digital kiss
New member
New member
Digital kiss


Numarul mesajelor : 38
Location : Gucci
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/06/2008

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyDum Iul 13, 2008 2:34 am

hmm=))
in locul unde scrie 'beep' eu am scris o injuratura=))dar vad k a aparut 'beep'!!Smile) ce fain
Sus In jos
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyDum Iul 13, 2008 5:32 am

aaaa ilinka...o singura problema.....nu avem voie dublu post...adica sa dai msg unu dupa altu :D ^_^
asha...manelarii is tutzi....Smile)) ca sa zic shi eu ceva :D shi ma seaka k se cred nush ce...ei nu au auzit in viata lor de alt ceva in afara de manele Neutral
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
iBerry-x
Campanion
Campanion
iBerry-x


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 28
Location : zanga ranga manga tanga
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyDum Iul 13, 2008 1:35 pm

thomane NUHHH ._.
Am o obsedata in clasa..thomane si in roa canta manele >_<
la care irtn-o ora profa de bio "nu ne mai polua sonic"la care eu WTF aia stie cuvantul FONIC?!?
asa pana mea ._. sunt proaste alea ._. aia nici nui muzica ._.
Sus In jos
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyDum Iul 13, 2008 1:39 pm

sunt total deacord:)
adika...
nush cine le-a inventat dar stiu ca cine a facut-o nu e normal
un kkt
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyLun Iul 14, 2008 5:18 am

Pai Romania se prosteste din ce in ce mai mult in caz k nu ati observat, desi este imposibil Neutral.. Nu vedeti? ne luam dupa tigani in orice. Si se mai plang ca se tot inmultesc. Eu as scoate manelele de pe piata mad
Sus In jos
iBerry-x
Campanion
Campanion
iBerry-x


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 28
Location : zanga ranga manga tanga
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyLun Iul 14, 2008 10:12 am

thomne tot vb de manele ma freaca manelistii care se cred emo >_< WTF ._.
Sus In jos
cezwca
Accustomed
Accustomed
cezwca


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 27
Location : ...
Fratie : Gucci
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyMier Iul 16, 2008 10:34 am

vai, deci faza cu manelarii kre se cred emo e super stupida..Smile)Smile)

in primul rand...ei nu sunt manelari
al doilea rand...sunt stupizi crezand asta))lauching pe jos
si in al treilea rad ....sunt manelari:))
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyMier Iul 16, 2008 12:00 pm

schimbam subiectul...

Baietii..
:>

Ce credeti despre ei , si cum ati vrea sa fie.. sau care credeti ca sunt defectele generale ale unui baiat :>
Sus In jos
cezwca
Accustomed
Accustomed
cezwca


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 27
Location : ...
Fratie : Gucci
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyMier Iul 16, 2008 12:01 pm

prostia
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyLun Sept 08, 2008 5:46 am

hehe
mi se par cam greu de cucerit
sau ma rog
adica nu'mi pot imagina
ca se bucura cateodata ca si fetele
si ca sunt cateodata in extaz
si ca povestesc prietenilor apropiati de cutare fata care ii place
zanga ranga huu
deci chiar nu'mi pot inchipui asta Laughing
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyLun Sept 08, 2008 6:13 am

Lol. Mie mi se pare ca baietii sunt nush cum "^Smile^" si ca .. plm Laughing
Mi se pare ca sunt din aia... adica ca niciodata nu povestesc de cate o fata. Adica
eu cred ca ei defapt povestesc, dar nu dau asa de multa atentie cum dau fetele.
Adica intelegeti voi. Pana la urma, sunt si unele fete care nu sunt asa de innebunite dupa baieti.
Eu de exemplu sunt innebunita dupa baieti lauching pe jos si nu imi pot inchipui sa fiu cu cineva..
Motivul : Nu pot sta doar la un singur baiat. lauching pe jos simt nevoia sa ma uit la mai multi utf
Sus In jos
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyLun Sept 08, 2008 11:36 am

hehe
[-x
Laughing
pai mie mi'a zis Edy,prietenul lu' Calin are m-a placut ca face Calin "Vaaai mi-e asa dor de ana 8->" sau faze in genu...LOL urs panda Laughing Laughing Laughing
adica chiar LOL
dar edy a zis sa nu mai zic la nimeni...ca daca afla Calin il castreaza Twisted Evil
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyMar Sept 09, 2008 3:07 am

LOL
Surprised
Ce tare :X Deci... ce tare e sa zica un baiat "Mi-e asa de dor de cutare 8->"
:X Oaca paca :X Pai mi se pare o fata foarte norocoasa, daca o persoana ii spune asta :X Lol:X
Cat de tare :X... Deci Mie daca mi-ar spune un baiat "mi-e asa de dor de tine" cred ca mi s-ar inmuia picioarele si Smile) Surprised nu stiu. As cadea lata lauching pe jos
Nu stiu ce sa mai zic. Inca nu imi pot inchipui baietii sa faca ":X" sau na Smile)
Sus In jos
cezwca
Accustomed
Accustomed
cezwca


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 27
Location : ...
Fratie : Gucci
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptySam Oct 11, 2008 2:28 pm

mda...si eu nush ce as face dak un baiat mi-ar zice asa cv Smile)
crek m-as face rosie toata la fata Smile):-"

da...pe mn m-a piscat un baiat cand eram cu valentina cu rolele pe la bcr si ma rog...erau 3 baieti si unul m-a piscat de fund Sad( :-S Sad( Neutral Neutral Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyDum Oct 12, 2008 10:49 am

lauching pe jos)) Lol saraca cezara.. numa ea are parte de asa ceva.
La mine, nu se intampla chestii din astea Smile) Deoarece eu arat ca un baiat din toate punctele de vedere :D Deci.. nimeni nu ma considera a baiat :-" Asa sunt eu .. mai tuta :"> :-" ... Asa.. si faza este.. ca nu prea se uita nici un baiat la mine.. :-? Pana la skateri mai am mult, si nu imi doresc nici un manelar Smile) Doamne fereste.. asa deci ... :-"
Sus In jos
cezwca
Accustomed
Accustomed
cezwca


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 27
Location : ...
Fratie : Gucci
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyVin Oct 17, 2008 11:52 am

nu erau manelari dar erau de aia pusi pe pipait Smile)Smile)Smile)


Razz

ma rog..asta e ...se mai intampla Smile)lauching pe jos
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Ella
New member
New member
Ella


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 29
Location : Constanta
Popularitate :
Barfa mica nu strica :D :"> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Barfa mica nu strica :D :"> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/01/2009

Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> EmptyMier Ian 28, 2009 9:46 am

Deci si eu ascult manele da nu imi plac cantaretii de manele care nu au voce si strica tot videoclipul si pe deasupra se dau si mari Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Barfa mica nu strica :D :"> Empty
MesajSubiect: Re: Barfa mica nu strica :D :">   Barfa mica nu strica :D :"> Empty

Sus In jos
 
Barfa mica nu strica :D :">
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool Forum :: Girls things-
Mergi direct la: