Cool Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


make friends and have fun :)
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
.Bobocel.
New member
New member
.Bobocel.


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 30
Location : Unde vreau eu.
Popularitate :
.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Left_bar_bleue5 / 1005 / 100.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/10/2008

.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Empty
MesajSubiect: .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare   .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare EmptySam Oct 04, 2008 6:11 am

Hello.
Sunt Mirabela(blax Suspect ) dar mi se zice Mimi sau Bobocel cum imi zic doar 4 persoane Question . Altceva,sunt total sarita de pe creanga mea si foarte rar ma supar.Sunt o fire foarte vesela si prietenoasa daca nu ma calci pe bec Rolling Eyes . Sunt la Lic. de arte plastice ceea ce inseamna ca sunt total inebunita dupa desen.<333.

Pff' nu mai stiu ce sa zic.
Daca vreti sa aflati ceva despre mine.Intrebati si raspund *.*


Mm' 2 poze utf
Nu platesc spitalizare clar:">
.Generatiiia Pokemon <333.
Sus In jos
DooTzY
Accustomed
Accustomed
DooTzY


Numarul mesajelor : 172
Varsta : 30
Location : Botosani
Popularitate :
.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Left_bar_bleue20 / 10020 / 100.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/08/2008

.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Empty
MesajSubiect: Re: .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare   .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare EmptySam Oct 04, 2008 12:16 pm

aloha.mie imi place numele mirabela..e :-? mai beobisnuit..si suna misto Smile) :X
esti sarita de pe creanga ta...si nu te superi decat daca te calca cineva pe bec
lauching pe jos)0 lauching pe jos lauching pe jos lauching pe jos lauching pe jos
Sus In jos
http://fti-romania.forumest.ro
.Bobocel.
New member
New member
.Bobocel.


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 30
Location : Unde vreau eu.
Popularitate :
.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Left_bar_bleue5 / 1005 / 100.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/10/2008

.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Empty
MesajSubiect: Re: .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare   .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare EmptySam Oct 04, 2008 12:25 pm

Da adica nush daca's sariiita.
Dar de obicei am apucaturiii ciudate gen sa incep sa cant pe strada ca o bezmetica melodiile de la Silverstein sau An Cafe.
Si in general multe persoane imi zic ca sunt mai crazy lauching pe jos .

Baiii da ma enervez foarte repede,doar in viata reala pe net nici vorba. Laughing


Da stiu ca suuuna ciudat numele.
La naiba am avut parintii insipirati Laughing
Sus In jos
Evident.
New member
New member



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 29
Location : conteaza?:-s
Popularitate :
.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Empty
MesajSubiect: Re: .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare   .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare EmptyMar Oct 07, 2008 11:24 am

Mymyyy, vreau sa te calc pe bec femeieee. lauching pe jos
Sun curioasa cum faci!=P~
Sus In jos
.Bobocel.
New member
New member
.Bobocel.


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 30
Location : Unde vreau eu.
Popularitate :
.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Left_bar_bleue5 / 1005 / 100.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/10/2008

.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Empty
MesajSubiect: Re: .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare   .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare EmptyJoi Oct 09, 2008 11:00 am

Mmm u stii ce astept eu utf
Sus In jos
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Left_bar_bleue100 / 100100 / 100.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Empty
MesajSubiect: Re: .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare   .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare EmptyDum Oct 12, 2008 10:42 am

Heei >:D< Bine ai venit Smile Sper sa te distrezi Smile) scuze ca nu prea am mai intrat.. dar uitasem de acest forum al meu :-"lauching pe jos se mai intampla... oricum >:D< Esti draguta :> eheei Smile)
Asa.. Boboceeel >:D<
Sus In jos
Continut sponsorizat





.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Empty
MesajSubiect: Re: .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare   .Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare Empty

Sus In jos
 
.Bobocel.<3Un.boboc.mai.mare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool Forum :: Welcome!-
Mergi direct la: