Cool Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


make friends and have fun :)
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fara titlu(deocamdata)

In jos 
+2
adutza
girls_cool
6 participanți
AutorMesaj
girls_cool
New member
New member
girls_cool


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 26
Popularitate :
Fara titlu(deocamdata) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fara titlu(deocamdata) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) EmptyDum Iul 13, 2008 3:03 pm

ATENTIE! Exclamation Exclamation Exclamation LA ACEST THREAD DOAR EU FAC CONTINUAREA!!!VOI VA EXPUNETI PAREREA! Exclamation Exclamation Exclamation

Capitolul 1
Sorina era tare emotionata pentru ca a doua zi trecea in clasa a cincea si mai mult,trecea intr-o clasa noua.Se saturase de clasa veche asa ca vrut ca in clasa a cincea sa se mute in clasa de alaturi unde erau multe prietene de ale ei.Vorbise si cu invatatoarea( Sorina era tare vorbareata)iar aceasta ii propuse sa ramana in clasa veche caci in cea noua o sa-i ii fie tare greu.
"Maine o sa aflu cat de greu va fi"isi zise Sorina."Dar poate n-o sa fie nimic special in clasa noua.Doar teme si invatat"continua ea.
-Sorina!o striga mama ei.
-Da mama,ce este?
-Vino aici!
Cand sosi mama ei ii spuse ca trebuie sa vina cu ea pentru a lua costumul de scoala comandat de la croitor.Sorina ii spuse ca este tare emotionata si ca abia asteapta.Apoi ii zise cea ce ii zise si invatatoarea ei.
Mama sa ii raspunse ca invatatoarea se insela ca poate sa se obisnuiasca.Ii mai spuse sa nu ii fie teama caci va scoate totul la capat.
-Iar acum haide la croitor!conmtinua ea.
Dupa ce isi terminara treaba la croitor Sorina se apuca sa-si faca ghiozdanul pe care il termina foarte repede.
Il puse langa usa apoi isi zise:
"O noua zi va fi maine.O zi plina de aventuri!"
Dupa ce lua masa,se imbraca in pijamale,spuse rugaciunea si se culca.A doua zi se scula, se schimba,lua micul dejun si ghiozdanul si pleca.
Pe drum se intalni cu o prietena de-a ei din cealalta clasa,Camelia.
-Salut Sorina!Ce faci?
-Bine Cami,doar ca am emotii,raspunse Sorina
-Stiu Sori si eu le-am avut inainte de a ma muta dar ai sa vezi ca e bine la noi!
-Sper....
-Uite cine e Sori!zise Camelia aratand spre un baiat cand ajunsera in fata clasei Cameliei.
-March!exclama incet Sorina.

Scuze ca-i putin dar imi place sa creez suspans!Si vreau sa vad critici dar si cateva laude.Multumesc!
Sus In jos
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Fara titlu(deocamdata) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fara titlu(deocamdata) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Re: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) EmptyLun Iul 14, 2008 5:28 am

Mi se pare foarte tare.. de abia astept sa vad continuarea :>
Sus In jos
cezwca
Accustomed
Accustomed
cezwca


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 27
Location : ...
Fratie : Gucci
Popularitate :
Fara titlu(deocamdata) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Fara titlu(deocamdata) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Re: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) EmptyMier Iul 16, 2008 8:13 am

super tare;)idem Adwca
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Fara titlu(deocamdata) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fara titlu(deocamdata) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Re: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) EmptyMier Iul 16, 2008 1:13 pm

imi place
Smile
nu avem cu ce sa te criticam
next
^_^
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
BeBeu' Delikt
Accustomed
Accustomed
BeBeu' Delikt


Numarul mesajelor : 121
Location : ZRMT
Popularitate :
Fara titlu(deocamdata) Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Fara titlu(deocamdata) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/06/2008

Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Re: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) EmptySam Iul 19, 2008 2:06 pm

da :X:X:X...chiar e frumoasa...asthept continuarea...sper sa o publici inainte sa plec..Neutral
Sus In jos
http://priveste-in-viitor.hi5.com
girls_cool
New member
New member
girls_cool


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 26
Popularitate :
Fara titlu(deocamdata) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fara titlu(deocamdata) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Re: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) EmptyMier Iul 23, 2008 11:56 am

Ma scuzati k n-am mai intrat dar am uitat din pacate de site Sad va rog sa ma iertati.

Continuarea:

Era El.Baiatul cel mai popular din scoala de care Sorina era nebuna. Mad Rosi putin la vedetea lui dar doar intreba:
-March.....ce,ce faci aici?Doara trebuia sa ramai in aceasi clasa.
-A..salut Sori,m-am mutat fiindca John si Richard sunt prietenii mei cei mai buni si nu vreau sa stau si anu asta despartit de ei.
-D...da,se baljbai ea,inteleg datoria de prieteni,continua ea sa zica fara sa-si dea seama.
-Doamne... Rolling Eyes asa ai degand sa faci me.....intreba ea dar fu intrerupta de privirea unui baiat.
-Buna Cami,buna.....zise el intrrupt pentru ca nu stia cine este cealalta fata.
-Sorina...dar prietenii imi zic Sori.
-A,incantat de cunostinta.
Sorina se uita la Camelia.Era cu privirea pierduta in dragoste.
-Deci cine e acest "EL"?
-John....dragul meu John care nu stie cat de nebuna sunt dupa el.
-Da...bine acum sa intram in clasa pana nu ne vede profa de romana.

(Continuare mai tarziu) What a Face Question

A...am uitat sa va prezint aceste personaje(pe parcus vi le arat si pe celelalte):

Sorina: Fara titlu(deocamdata) Or1lxl

Camelia:Fara titlu(deocamdata) Sx2hhu

March:Fara titlu(deocamdata) Wmffqh

John:Fara titlu(deocamdata) 25gf42d
Sus In jos
cezwca
Accustomed
Accustomed
cezwca


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 27
Location : ...
Fratie : Gucci
Popularitate :
Fara titlu(deocamdata) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Fara titlu(deocamdata) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Re: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) EmptySam Ian 24, 2009 1:05 pm

uhu :X foarte tare :X
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Ella
New member
New member
Ella


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 29
Location : Constanta
Popularitate :
Fara titlu(deocamdata) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fara titlu(deocamdata) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/01/2009

Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Re: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) EmptyMier Ian 28, 2009 10:00 am

Este sooper thare Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fara titlu(deocamdata) Empty
MesajSubiect: Re: Fara titlu(deocamdata)   Fara titlu(deocamdata) Empty

Sus In jos
 
Fara titlu(deocamdata)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool Forum :: RPG stories-
Mergi direct la: