Cool Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


make friends and have fun :)
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bine ati venit in cartierul rezidential!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Bine ati venit in cartierul rezidential!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bine ati venit in cartierul rezidential!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Bine ati venit in cartierul rezidential!! Empty
MesajSubiect: Bine ati venit in cartierul rezidential!!   Bine ati venit in cartierul rezidential!! EmptyVin Iun 27, 2008 4:21 pm

Hey! aici au vila cei bogati de pe forum. Pentru a construi o vila da new topic. ATENTIE!!!!!! cine nu are peste 1000 de posturi nu isi poate construi vila.
In vila pune poze cum ai vrea sa fie fiecare camera
poti vorbi cu useri non-stop acolo! Wink e vila ta !

Chiar daca Adminii, si moderatorii , nu vor avea peste 1000 , ei vor putea, deoarece ei conduc forumul .. Asa ca : pana faceti 100, va puteti distra la Cartierul "flori de mai"


Ultima editare efectuata de catre zwinky in Sam Iun 28, 2008 9:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Bine ati venit in cartierul rezidential!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bine ati venit in cartierul rezidential!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Bine ati venit in cartierul rezidential!! Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit in cartierul rezidential!!   Bine ati venit in cartierul rezidential!! EmptySam Iun 28, 2008 3:20 am

Ideea este super OK. Chiar am sa-mi fac acum o viluta mica. Stie Ana lauching pe jos mmm
Sus In jos
Sam
New member
New member



Numarul mesajelor : 35
Location : Gamma Gamma
Popularitate :
Bine ati venit in cartierul rezidential!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bine ati venit in cartierul rezidential!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/06/2008

Bine ati venit in cartierul rezidential!! Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit in cartierul rezidential!!   Bine ati venit in cartierul rezidential!! EmptySam Iul 19, 2008 7:48 am

intrebare: intr-o fraza scrie 1000 in alta 100, deci, care-i corecta, 1000 sau 100?
Sus In jos
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
Bine ati venit in cartierul rezidential!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bine ati venit in cartierul rezidential!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

Bine ati venit in cartierul rezidential!! Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit in cartierul rezidential!!   Bine ati venit in cartierul rezidential!! EmptyMar Iul 22, 2008 8:14 am

1000 Laughing Question Cool
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Bine ati venit in cartierul rezidential!! Empty
MesajSubiect: Re: Bine ati venit in cartierul rezidential!!   Bine ati venit in cartierul rezidential!! Empty

Sus In jos
 
Bine ati venit in cartierul rezidential!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool Forum :: Cartier Rezidential-
Mergi direct la: