Cool Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


make friends and have fun :)
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 OOPS!!

In jos 
+2
adutza
anâ
6 participanți
AutorMesaj
anâ
Admin
Admin
anâ


Numarul mesajelor : 896
Varsta : 28
Location : Zanga Ranga Manga Tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
OOPS!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100OOPS!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

OOPS!! Empty
MesajSubiect: OOPS!!   OOPS!! EmptyMar Iun 24, 2008 3:22 pm

Ai cateva intamplari cu adevarat amuzante sau extrem de penibile??te asteptam sa le scrii aici...sa ne amuzam cu totii...


Ultima editare efectuata de catre zwinky in Mier Iun 25, 2008 4:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cool4u.forumgratuit.ro
adutza
Admin
Admin
adutza


Numarul mesajelor : 763
Varsta : 28
Location : Zanga ranga manga tanga
Fratie : ZRMT
Popularitate :
OOPS!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100OOPS!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2007

OOPS!! Empty
MesajSubiect: Re: OOPS!!   OOPS!! EmptyMier Iun 25, 2008 1:48 am

am o gramada lauching pe jos zic una kre imi vine prima oara in minte :-?

hmm
eram in ora de optional (la kre fac cu profa de bio) si am aflat inainte de ora, ca am luat 10 curat, si ca eram singura din clasa. Cand am auzit am inceput sa fac "YEEEE ZANGA RANGA !!!:X:XX:" sh o intrat profa de chimie Smile) si se uita fix la mine, deci toata clasa se uita cand la mine, cand la profa de chimie, iar profa, bineinteles ca nu mai putea de ras Smile) m-am simtit nush cum naspa Smile) da am ras o gramada.. ma rog.. faza a fost mult mai amuzanta in momentul ala Smile) da cand explici nu prea pare Smile)
Sus In jos
cezwca
Accustomed
Accustomed
cezwca


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 27
Location : ...
Fratie : Gucci
Popularitate :
OOPS!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OOPS!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

OOPS!! Empty
MesajSubiect: Re: OOPS!!   OOPS!! EmptyVin Iul 11, 2008 11:32 am

eram la ora de sport si a trebuit sa dau o proba



am inceput sa alerg, si nici macar nu eram la jumatate cand il auzi pe ionutz zicand: "cazi, cazi, cazi" si am cazut:))vai deci toti copiii au inceput sa rada dar erau si ingrijorati...ma rog...faza asta a fost cam penibila...adik m-a-au si durut palmele cxand 2 -3 zile..dar...na... doggy
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Digital kiss
New member
New member
Digital kiss


Numarul mesajelor : 38
Location : Gucci
Popularitate :
OOPS!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100OOPS!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/06/2008

OOPS!! Empty
MesajSubiect: Re: OOPS!!   OOPS!! EmptySam Iul 12, 2008 7:34 am

pai am o gramada:)) nu`mi vine acum:d
cu profi,cu parinti,pers straine,colegi etc:D
una fost [krek ana jtie k i`am povestit]


era inainte de teza si eu incercam sa mai invat[teza la romana] si aveam picioarele pe banca si a venit george[un :-LX((X(X(X ma abtin:)] si s`a atins de picior si a zis k nush ce si mi`a tras un shut:)) si eu m`am enervat si l`am injurat. DIN POZITIA INC ARE STATEAM EU NU VEDEAM CINE INTRA SI IESEA DIN CLASA.
iar cand dupa ce am injurat, mi`am dat caietul jos din fata si picioarele dp banca si ghiciti cine era... MOROSHANU[WE KNOW, PROF DE PIAN LA ARTE] , eu ramanand q gura cascata . infine m`a scos afara din clasa:-@ si a zis ca`mi scade nota la purtre:)) da nu mi`a scazut`o:-j
si am sunat`o p mami si a zis k 'nu`i niq si el kte ti`a faqt las k nu ti`o scade' infine,,,, diriga mi`a tinut predica:-w ca nu era prima data cand ma auzeau profii=))
da odata tot cu moroshanu a fost ca i`am dat un shut un fund lu miruna si el m`a vazut si a zis 'mah dak ejti fata'lauching pe jos
sunt multe intamplari penibile, si tot eu am tras totul:)) defapt ma durea fix in pix;)

OHOHOA KT AM SCRIS=)) apucati`va de cititi:">
Sus In jos
iBerry-x
Campanion
Campanion
iBerry-x


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 28
Location : zanga ranga manga tanga
Popularitate :
OOPS!! Left_bar_bleue15 / 10015 / 100OOPS!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

OOPS!! Empty
MesajSubiect: Re: OOPS!!   OOPS!! EmptyLun Iul 14, 2008 7:45 am

Nu esti singrua care a injurat de fatza cu profi Smile)
Dci eram in pauza si comenta unu...la un momedat ala zice penis la care eu ii raspunt puca(eh bn nu am zis puca ci altceva)Smile) si exact atuni aia de bio a trecut pe acolo.Eu mam inrosit si am fugit la care profa "ce cuvant urat " Smile)Smile)Smile) apoi am ramas de serviciu al ora de franca sub retext "sami invatz la fizica Smile)" la care am vede rofa de bio si se duce la diriga Smile) da ma rog diriga nu mai facut nimic Smile)
Sau l-a facut odata pe unu idiot[nu k nar fi] si exact atunci a intrat profa de desen in clasa Smile)
Sau in clasele 1-4 ianvatzatoare ma prins injurand de multe ori Smile)Smile)Smile) dar nah ce sai faci?nu am pot abtine Smile)
Sus In jos
cezwca
Accustomed
Accustomed
cezwca


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 27
Location : ...
Fratie : Gucci
Popularitate :
OOPS!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OOPS!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

OOPS!! Empty
MesajSubiect: Re: OOPS!!   OOPS!! EmptyJoi Iul 24, 2008 6:32 am

te cred... Razz
asa si eu..adik mi s-a intamplat odata k sa injur pe unu de la mn din cl si a intrat atunci o profa ...adik nu mai stiu de ce materie... What a Face ...si na..m-am simtit un pik cam prost..Neutral

Like a Star @ heaven

dar nu a zis nik,...



e pwca...ce?....ma mai scap si eu..:D Question Suspect
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Ella
New member
New member
Ella


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 29
Location : Constanta
Popularitate :
OOPS!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100OOPS!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/01/2009

OOPS!! Empty
MesajSubiect: Re: OOPS!!   OOPS!! EmptyMier Ian 28, 2009 9:52 am

La varsta de 3 ani mam pierdut in tren si toata lumea se intreaba unde sunt rudele disperate si mama la fel Laughing iar eu ma plimbam intrun tren care trebuia sa plece la maramures nhu aveam nici o treaba era paralela Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





OOPS!! Empty
MesajSubiect: Re: OOPS!!   OOPS!! Empty

Sus In jos
 
OOPS!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool Forum :: Girls things-
Mergi direct la: